Leonardo Hotel Den Haag Babylon - Junior suite 1 tweepersoonsbed 1 slaapbank

Leonardo Hotel Den Haag Babylon

Den Haag, Nederland
Waar
Voer een bestemming in om te beginnen met zoeken
Wanneer
16 Jul-16 Jul
Gasten
1 Kamer, 2 Gasten
promocode
Promocode geldig
Gegarandeerd de beste prijs

Hotel info

Bezuidenhoutseweg 53, 2595 AA Den Haag
Perfecte plek bij het Centraal Station – alles op loopafstandBekijk de kaart
+31 0 703814901

Voorzieningen

Gratis Wi-FiGratis Wi-Fi
OntbijtOntbijt
BarBar
RestaurantRestaurant
FitnessruimteFitnessruimte
MeetingsMeetings
Conferences & EventsConferences & Events
AirconditioningAirconditioning
24-uursreceptie24-uursreceptie

Over het hotel

Voormalig Babylon Hotel Den Haag

Welkom bij Leonardo Hotel Babylon Den Haag – de perfecte plek om Den Haag te ontdekken! Direct naast het Centraal Station met mooi uitzicht over het Haagse Bos, is dit bekende hotel al sinds 1978 een vertrouwd onderdeel van de stad. Loop naar buiten en je snapt meteen waarom mensen zo van Den Haag houden: historische overheidsgebouwen, gezellige cafés, elegante galeries en fijne winkeltjes, allemaal lekker dichtbij elkaar.

Onze moderne kamers zijn soundproof – veel met prachtig uitzicht op het park, waardoor je even vergeet dat je midden in het centrum zit. Wil je naar het Mauritshuis of Paleis Noordeinde? Door de historische binnenstad wandelen? Het ligt allemaal om de hoek.

Ga lekker eten bij restaurant The Living Room op de eerste verdieping en geniet van heerlijke lokale gerechten terwijl je uitkijkt over al dat groen. Zin in zee en strand? Pak de tram voor de deur en je bent zo in Scheveningen op de boulevard. Dit is Den Haag zoals het moet: koninklijk en modern tegelijk, precies groot genoeg, en overal kom je lopend.

Kamers

Kies de kamer die perfect bij je past bij Leonardo Babylon Den Haag! Van onze knusse Standard Rooms tot ruime Superior King of Twin kamers, luxe Junior Suites en de prachtige Executive Suite – we hebben voor ieder wat wils. Lekker slapen op uitstekende matrassen met fijne kussens, en fris wakker worden in het hart van Den Haag. Alle kamers zijn rookvrij en hebben alles wat je nodig hebt, plus een stijlvolle inrichting waardoor je je gelijk op je gemak voelt. Veel kamers kijken uit over het groene Haagse Bos – heerlijk rustig terwijl je toch midden in de stad zit. Of je nou alleen komt, met je geliefden of voor werk – wij zorgen ervoor dat je je thuis voelt tijdens je bezoek aan Den Haag.

Bij Leonardo Hotels geven we om u en het milieu! Om milieubewustzijn voorop te stellen, reinigen we uw kamer nu op verzoek via onze eigen hotelapp, Duve. U vindt alle details bij het inchecken in uw kamer. Laten we samen een bijdrage leveren zonder in te boeten aan comfort!

Comfort Kamer 1 Tweepersoonsbed

Superior kamer 1 tweepersoonsbed

Superior kamer 2 aparte bedden

Junior suite 1 tweepersoonsbed 1 slaapbank

Executive suite 1 tweepersoonsbed 1 slaapbank

Book direct
Book direct

Boek direct en krijg 10% korting

Schrijf je nu gratis in voor onze AdvantageCLUB en word beloond voor jouw loyaliteit!

Verzamel punten voor gratis overnachtingen in de deelnemende Leonardo Hotels.

Laagste tarief gegarandeerd
Beveiligde online betaling
Geen verborgen boekingskosten
Ben je al lid?

Diensten & activiteiten

Eetmogelijkheden
  • Ontbijtbuffet:

    € 20,50 per volwassene en € 4,50 per kind

    Ma - vr: 6.30 - 10.00 uur

    Za - zo: 6.30 - 11.00 uur

  • Restaurant

  • Bar

Wellness & Fitness
  • Sportschool

Diensten
  • Stomerij

  • Bagageopslag

  • Wasserette

  • Strijkservice

  • Wekoproep

  • Roomservice

  • Babybedjes

Diverse
  • Fietsverhuur

  • Vergaderzalen

Huisdieren
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

VERKEN Leonardo Hotel Den Haag Babylon

Vervoer
Den Haag Central train station270 m
Den Haag tram station350 m
Den Haag HS station2,2 km
Luchthaven Rotterdam Den Haag18,0 km
Aeropuerto de Ámsterdam-Schiphol45,0 km
Luchthaven Eindhoven138,0 km
Hoogtepunten
Mauritshuis museum800 m
Binnenhof900 m
Chinatown1,4 km
Paleistuin1,8 km
Vredespaleis2,6 km
Madurodam2,8 km
Kunstmuseum Den Haag4,0 km
Scheveningen5,0 km
Bedrijven / Beursterrein
Nieuwspoort180 m
TNO240 m
Atrium stadhuis700 m
Koninklijk Theater750 m
Amare concertzaal850 m
NN Group1,2 km
PAARD concertzaal1,5 km
Shell1,8 km
PostNL2,1 km
Haags Hoog3,9 km
AFAS Circustheater Scheveningen4,6 km
GE HealthCare5,4 km
DANONE6,3 km
ASML12,0 km
Siemens1,400 m²

Restaurants en Bars

Maak kennis met The Living Room, ons gezellige, flexibele restaurant en bar waar u kunt ontspannen met een snelle hap of een verfrissend drankje na een lange dag in de stad. Met een prachtig uitzicht op het mooie bos van Den Haag is dit uw dagelijkse plek om te ontspannen, eten en nieuwe energie op te doen. Van een energierijk, uitgebreid ontbijt tot complete internationale diners, onze keuken blijft tot laat open om u te verwelkomen!

Restaurant info

The Living Room, ons restaurant op de eerste verdieping, voelt echt als een gezellige huiskamer! We werken met verse, lokale en zelfgemaakte producten om seizoensgerechten te maken die de lekkerste smaken van Den Haag laten zien. Of je nu komt voor een ontbijtje, bijkletst tijdens de lunch, of dineert met dat mooie uitzicht - onze knusse hoekjes zijn ideaal voor intieme maaltijden of zakelijke gesprekken. Elke dag open van vroeg tot laat - kom gezellig langs en je snapt waarom we 'De Huiskamer van Den Haag' worden genoemd!

Openingstijden

Ontbijt
Ma - Vr06:30 - 10:30
Weekend07:00 - 11:00
Restaurant
Dagelijks12:00 - 21:00

Barinformatie

Onze bar op de eerste verdieping is dagelijks geopend tot 22.00 uur en is de perfecte plek om te ontspannen met een verfrissend drankje. Kom vanaf 12.00 uur langs en proost op een goed besteedde dag. Naast de bar serveert The Living Room een verscheidenheid aan heerlijke snacks en dineropties voor elke smaak.

Openingstijden

Bar
Dagelijks10:30 - 22:00
Vanaf 81
per nacht