Leonardo Royal Hotel Köln Am Stadtwald - Comfort Zimmer

Leonardo Royal Hotel Köln Am Stadtwald

Keulen, Duitsland
Waar
Voer een bestemming in om te beginnen met zoeken
Wanneer
21 Jan-22 Jan
Gasten
1 Kamer, 2 Gasten
promocode
Promocode geldig
Gegarandeerd de beste prijs
Geweldige locatie. 92

Hotel info

Dürener Straße 287, 50935 Keulen
Gelegen aan de rand van het Stadtwald Stadswald.
+49 22 146760

Reserveringen

+49 30 439703600

Voorzieningen

Gratis Wi-FiGratis Wi-Fi
OntbijtOntbijt
ParkeerplaatsParkeerplaats
Oplaadpunt voor elektrische voertuigenOplaadpunt voor elektrische voertuigen
BarBar
RestaurantRestaurant
Niet-roken hotelNiet-roken hotel
MeetingsMeetings
RoomserviceRoomservice

Over het hotel

Leonardo Royal Hotel Köln - Am Stadtwald biedt de perfecte mix van twee omgevingen: alle voordelen van een stad en de schoonheid van het platteland. Het hotel ligt aan de rand van het groene Stadtwald (stadsbos) en kijkt uit op het Kahnweiher meer. Je bevindt je daar in een rustige omgeving midden in de natuur en toch op slechts 5 km van het centrum van Keulen. Zo heb je bij ons het beste van twee werelden of je nu voor zaken komt of voor vakantie. 

Leonardo Royal Hotel Köln - Am Stadtwald heeft een stijlvol, modern interieur en beschikt over alle moderne gemakken. Er is een moderne hotelbar en in het restaurant worden dagelijks heerlijke maaltijden geserveerd. De kamers zijn comfortabel ingericht en bieden een spectaculair uitzicht over het nabijgelegen meer en het omliggende bos. Mocht je op zakenreis zijn, dan beschikt ons hotel ook over acht speciale vergaderzalen en een professioneel zakencentrum.

Als je de stad in wilt gaan, dan neem je de tram of de bus bij de halte die op slechts drie minuten lopen van het hotel ligt. In het centrum kan je een bezoek brengen aan bezienswaardigheden zoals de Dom van Keulen, het oude marktplein en de Lanxess Arena en het conferentiecentrum Koelnmesse. En als genoeg hebt van de bruisende stad, dan ga je gewoon weer terug naar de rust en de stilte van het Leonardo Royal Hotel Köln - Am Stadtwald.
 
 

Kamers

Je kunt in Leonardo Royal Hotel Köln - Am Stadtwald kiezen uit verschillende accommodatietypes, van comfortabele en vrouwvriendelijke kamers tot suites. Waar je ook voor kiest, er is altijd gratis, onbeperkte wifi, airconditioning en een 40 inch flatscreen tv. Verder zijn alle kamers uitgerust met gratis toiletartikelen, een bureau en koffie- en theefaciliteiten, zodat je je meteen thuis voelt.
 

Comfort Kamer

Deluxe Kamer

Junior Suite

Leonettes

Book directBook direct

Word lid van ons gratis loyaliteitsprogramma en geniet van 10% korting op elke online boeking

  • -10% op alle online boekingen
    -10% op alle online boekingen
  • -15% op eten en drinken in restaurants en bars (in geselecteerde hotels)
    -15% op eten en drinken in restaurants en bars (in geselecteerde hotels)
  • Gratis kamerupgrade - afhankelijk van beschikbaarheid
    Gratis kamerupgrade - afhankelijk van beschikbaarheid
  • Gratis laat uitchecken op verzoek en afhankelijk van beschikbaarheid
    Gratis laat uitchecken op verzoek en afhankelijk van beschikbaarheid
  • Verzamel punten, Miles of BahnBonus punten
    Verzamel punten, Miles of BahnBonus punten
  • Gratis onbeperkte Wi-Fi
    Gratis onbeperkte Wi-Fi

Diensten & activiteiten

Eetmogelijkheden
  • Speciale dieetmenu's

    op verzoek

  • "Ontbijtinformatie"
  • "Vitruv Restaurant"
  • "Bar Informatie"
Diensten
  • Bagageopslag

  • Ontbijt op de kamer

  • Stomerij

  • Copy & Fax-service

  • 24-uurs roomservice

  • Kluisje bij de receptie

  • Banket service

  • Gratis babybedjes

    (Comfort, Deluxe)

  • Wasserette

  • Strijkservice

Diverse
  • Virtueel entertainment

  • Kranten

  • Businesscentrum

  • Vergaderzalen

Buitenruimte
  • Terras

    Ma - Zo: 12:00 - zonsondergang

Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan:

    15 € per dag

VERKEN Leonardo Royal Hotel Köln Am Stadtwald

Vervoer
Busstation ‘’Kitschburger Str‘‘160 m
Tramstation "Dürener Str./ Gürtel"300 m
U station ‘’Gleueler Str./Gürtel‘‘600 m
Snelweg A44,0 km
Dom van Keulen "Kölner Dom"5,0 km
Keulen Centraal Station5,0 km
Luchthaven Keulen19,0 km
Hoogtepunten
Evenementruimte "RheinEnergieSTADION"2,0 km
Rijn5,0 km
Stadscentrum Keulen5,0 km
Lanxess Arena6,0 km
Bedrijven / Beursterrein
Microsoft Campus West5,6 km
Electronic Arts6,0 km
RTL Group6,5 km
Kermis "Koelnmesse"7,0 km
Lufthansa7,0 km
Net Cologne9,0 km
MMC Studios9,5 km
AXA13,0 km

Restaurants en Bars

Begin je dag met het uitgebreide ontbijtbuffet van het hotel, bestaande uit een uitgebreid aanbod van regionale en internationale producten. Later op de dag kun je genieten van een mediterrane lunch of diner in ons stijlvolle restaurant Vitruv. Of ga naar onze moderne bar Leo voor een cocktail of een glas Kölsch, het lokale bier.
 

Ontbijtinformatie

Gasten van Leonardo Royal Hotel Köln – Am Stadtwald genieten van een royaal ontbijtbuffet met een verscheidenheid aan vers brood en broodjes, gebak, granen, yoghurt, kaas en vleeswaren, vers fruit en warme opties zoals eieren en andere warme gerechten. Ook is er een selectie van dranken, waaronder koffie, thee en sappen. Het buffet biedt zowel zakelijke reizigers als vakantiegangers een ontspannen en aangename start van de dag.
 

Serveerstijlen

Buffet

Vitruv Restaurant

Ga lekker lunchen of dineren in ons restaurant Vitruv, waar vers bereide mediterrane gerechten en regionale specialiteiten worden geserveerd. Bij mooi weer kun je ook plaatsnemen op het prachtige buitenterras met een spectaculair uitzicht over het met bomen omzoomde meer.
 

Cateringopties

Zitplaatsen buiten
Reserveren mogelijk

Serveerstijlen

Buffet

Keuken

Amerikaanse
Mediterrane
Midden-Oosters
Duitse
Internationaal

Dieetopties

Vegetarisch
Veganistisch
Glutenvrij
Zuivelvrij
Halal

Sfeer

Gezinsvriendelijk
Modern

Bar Informatie

Breng aan het eind van de dag een bezoek aan de Leo-bar voor een welverdiend drankje. De bar is geopend op donderdag, vrijdag en zaterdag van 17.00 tot 01.00 uur. Er wordt een uitgebreid assortiment aan drankjes geschonken, waaronder bijzondere cocktails en Duitse kwaliteitsbieren, en voor de lekkere trek zijn er snacks verkrijgbaar. Verder worden er live sportwedstrijden vertoond. Het is de ideale plek om te ontspannen en tot rust te komen.

Sfeer

Modern

Gasten beoordelingen voor Leonardo Royal Hotel Köln Am Stadtwald

84
Zeer goed
Gecontroleerde beoordelingen door 

Recensiehoogtepunten

Alle 100%
Familie 18%
Zakelijk 24%
Solo 20%
Koppel 38%
Locatie
Geweldige locatie.
Geweldige locatie.
Ontbijt
Ontbijt is goed.
Ontbijt is goed.
Service
Eersteklas service.
Eersteklas service.
R. H.
Super , gewoon boeken ,!!!"
R. H.
Heel vriendelijk, behulpzaam, perfect meerdertalig echt super hotel
90
12/17/2023
Vanessa
Hotel is van alle gemakken voorzien!"
Vanessa
Zeer fijn en compleet hotel met goede service! Je voelt je echt gast en locatie is mooi gelegen.
90
12/27/2023
Margareta
Goed verblijf. Mooie locatie!"
Margareta
Over de hele lijn tevreden.
80
12/21/2025
Lees alle beoordelingen
Vanaf 86
per nacht