
Leonardo plaza City Tower Tel Aviv
Hotel info
Reserveringen
Voorzieningen
Over het hotel
Geen enkel zakenhotel in Ramat Gan is beter gelegen dan het Leonardo City Tower Hotel, precies op de grens tussen Ramat Gan en Tel Aviv. Ons hotel heeft 167 kamers, allen met airconditioning en stijlvol gemeubileerd, voorzien van alle essentiële gemakken die je een ontspannen verblijf verzekeren. De spa van Leonardo City Tower Hotel is een stedelijke oase van welbehagen en als een tempel voor diegenen die op zoek zijn naar een moment rust van alle drukte van de stad.
Er is een seizoensgebonden zwembad op het dak voor gasten die even hun batterijen willen opladen in de open lucht. Zakelijke gasten stellen onze hightech zakenlounge - een uitstekende werkomgeving - op prijs. Het restaurant van ons hotel serveert dagelijks een Israëlisch ontbijtbuffet, terwijl het in Tapesta restaurant tot laat in de avond specialiteiten gebaseerd op zuivelproducten en Italiaanse maaltijden aanbiedt gecombineerd met warme en koude dranken.
Veel van de culturele bezienswaardigheden van Tel Aviv kunnen binnen 15 minuten rijden worden bereikt zoals, bijvoorbeeld, het Eretz Israel Museam, het Israeli Opera en het Tel Aviv Museum of Art, hetgeen een verblijf in het Leonardo City Tower Hotel je een belangrijk voordeel oplevert voor wat betreft de locatie.
Galerij
Kamers
Deluxe Kamer
Pool View Kamer
Executive Kamer
Club Room
Junior Suite
Presidential Suite


Word lid van ons gratis loyaliteitsprogramma en geniet van 10% korting op elke online boeking
-10% op alle online boekingen
-15% op eten en drinken in restaurants en bars (in geselecteerde hotels)
Gratis kamerupgrade - afhankelijk van beschikbaarheid
Gratis laat uitchecken op verzoek en afhankelijk van beschikbaarheid
Verzamel punten, Miles of BahnBonus punten
Gratis onbeperkte Wi-Fi
Goed om te weten
207
15:00 Op zaterdag en Joodse feestdagen: 18:00
11:00 Op zaterdag en Joodse feestdagen: 14:00
There is no Shabbat elevator at the hotel.
Het hotel heeft geen parkeerplaatsen buiten. Er is een ondergrondse privéparkeergarage in het gebouw beschikbaar tegen een extra kosten.
Diensten & activiteiten
Ontbijtbuffet
Ontbijt zo–vr: 07:00–10:30, za: 07:00–11:00 | Diner zo–do & za: 18:00–20:00, vr: 18:00–20:30
Restaurant
Lobby bar
De lobbybar is dagelijks geopend van 11:00 tot 22:00.
Dakzwembad
unheated, closed: from the end of the Sukkot holiday until April.
Spa
Whirlpool
Massage & beauty behandelingen
Sportschool
Sauna
24-uurs roomservice
Business Lounge
Balzaal
Huisdieren zijn niet toegestaan - alleen geleidehonden





