Leonardo Royal Hotel Düsseldorf Königsallee - Comfort Kamer

Leonardo Royal Hotel Düsseldorf Königsallee

Düsseldorf, Duitsland
Waar
Voer een bestemming in om te beginnen met zoeken
Wanneer
25 Okt-25 Okt
Gasten
1 Kamer, 2 Gasten
promocode
Promocode geldig
Gegarandeerd de beste prijs
Locatie is uitstekend. 88

Hotel info

Graf-Adolf-Platz 8-10, 40213 Düsseldorf
In het hart van de stad
+49 21 138480

Reserveringen

+49 21 17771977

Voorzieningen

Gratis Wi-FiGratis Wi-Fi
ParkeerplaatsParkeerplaats
Oplaadpunt voor elektrische voertuigenOplaadpunt voor elektrische voertuigen
BarBar
RestaurantRestaurant
SaunaSauna
MeetingsMeetings
ToegankelijkheidToegankelijkheid
AirconditioningAirconditioning

Over het hotel

Leonardo Royal Hotel Düsseldorf Königsallee is een luxe, modern hotel met een perfecte mix van stijl, locatie en comfort voor iedereen die op zoek is naar een accommodatie in Düsseldorf.

Het hele gebouw heeft een modern urban design, met een elegante, open lobby en restaurant, 253 stijlvolle hotelkamers, een goed ingerichte fitnessruimte en een ontspannende sauna - allemaal ontworpen om gasten de perfecte start en einde van een dag in Düsseldorf te bieden.

Het hotel is gelegen op een exclusieve locatie in het district Carlstadt, in het hart van de stad en op korte afstand van de stijlvolle Königsallee ‘Kö’ winkelstraat en dichtbij het oude centrum, de K20 & K21 kunstgalerijen en het volledig gerenoveerde havengebied Medienhafen. Het hotel ligt tevens op slechts 20 minuten rijden van handels- en congrescentrum Messe Düsseldorf, waardoor het ideaal is voor zakelijke reizigers in Duitsland die hun tijd in de stad optimaal willen benutten.

Het hotel ligt direct naast het Graf-Adolf-Platz metro- en tramstation en is slechts drie haltes verwijderd van het centraal station. Het hotel heeft ook handige ondergrondse parkeerplaatsen voor gasten die met de auto reizen. 

Kamers

Het hotel kent vele verschillende accommodaties om uit te kiezen, waaronder junior suites, deluxe rooms en vrouwvriendelijke slaapkamers. Alle kamers zijn rustig en koel en voorzien van gratis wifi. Ook vind je er een telefoon, een minibar en een espressomachine, evenals een grote flatscreen tv en vele andere extraatjes, zodat jouw verblijf zeer comfortabel wordt.


 

Comfort Kamer

Triple Comfort Kamer

Deluxe Kamer

Deluxe Triple Kamer

Junior Suite

Leonettes

Book direct
Book direct

Boek direct en krijg 10% korting

Schrijf je nu gratis in voor onze AdvantageCLUB en word beloond voor jouw loyaliteit!

Verzamel punten voor gratis overnachtingen in de deelnemende Leonardo Hotels.

Laagste tarief gegarandeerd
Beveiligde online betaling
Geen verborgen boekingskosten
Ben je al lid?

Diensten & activiteiten

Eetmogelijkheden
  • Lunchpakketten beschikbaar

  • Bar
    "Leo"
    Bar
    Dagelijks: 06:30 - 01:00
  • Bar
    "Vitruv"
    Lunch
    Dagelijks: 12:00 - 14:00
    Diner
    Dagelijks: 18:00 - 22:30
  • Restaurant
    "Ontbijt"
    Ontbijt: 25€ per-person*
    Ma - Vr: 06:30 - 10:30
    Weekend: 06:30 - 11:00
Wellness & Fitness
  • Sportschool

  • Sauna

Diensten
  • Roomservice:

    Ma - Zo: 6:00 - 22:00 uur

  • Babybedjes

  • Strijkservice

  • Copy & Fax-service

  • Stomerij

  • Wasserette

  • Kluisje bij de receptie

  • Wekoproep

  • Banket service

  • Ticketservice

  • Bagageopslag

Diverse
  • Waterkoker bij de receptie

  • Schoenpoetsmachine

  • Kranten

  • Vergaderzalen

  • Virtueel entertainment

Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan:

    17 € per dag

VERKEN Leonardo Royal Hotel Düsseldorf Königsallee

Vervoer
Düsseldorf Hauptbahnhof1,5 km
Luchthaven Düsseldorf7,5 km
Hoogtepunten
Königsallee180 m
Kunstsammlung K20, K211,0 km
Rheinuferpromenade1,3 km
Oude Stad1,4 km
Düsseldorf-Hafen1,8 km
Merkur Spielarena3,0 km
Bedrijven / Beursterrein
Bird + Bird100 m
Michael Page International110 m
Ernst & Young150 m
Clifford Chance150 m
CCD Congress Center Düsseldorf6,0 km
Messe Düsseldorf6,0 km

Restaurants en Bars

Düsseldorf is ook een geweldige stad voor heerlijk eten en drinken, maar als je lekker bij het hotel wil relaxen, dan kun je gaan eten bij het Vitruv restaurant. Je kunt er ontbijten, lunchen en dineren of een drankje nemen in de stijlvolle Leo bar en lounge, waar je ook heel goed kunt netwerken. Bovendien hebben we ook roomservice als je nóg comfortabeler wilt eten. 
 

Leo

Ga naar Leo bar en lounge voor een grote selectie drankjes en cocktails, verschillende snacks en een warm welkom in de open, stijlvolle omgeving. Alle grote sportevenementen worden op grote schermen uitgezonden en de bar blijft elke avond tot laat open.
 
 

Sfeer

Modern

Openingstijden

Bar
Dagelijks06:30 - 01:00

Vitruv

Kies een tafeltje in het Vitruv restaurant voor een avondmaaltijd en geniet dagelijks van allerlei gerechten: van hartige sandwiches tot echte gezinsfavorieten en à-la-carte dineren of regionale specialiteiten. Je kunt vooraf reserveren, zodat je zeker een tafeltje hebt op een moment dat het jou uitkomt. 

Cateringopties

Reserveren mogelijk

Serveerstijlen

À la carte
Buffet

Keuken

Mediterrane
Pizza
Duitse
Lokaal
Internationaal

Dieetopties

Vegetarisch
Glutenvrij
Zuivelvrij

Sfeer

Gezinsvriendelijk
Modern

Openingstijden

Lunch
Dagelijks12:00 - 14:00
Diner
Dagelijks18:00 - 22:30

Ontbijt

Begin je dag bij Leonardo Royal Hotel Düsseldorf Königsallee met een vers en gevarieerd ontbijtbuffet. Geniet van lokale specialiteiten en internationale favorieten in een stijlvolle, ontspannen sfeer.

Serveerstijlen

Buffet

Openingstijden

Ontbijt
Ma - Vr06:30 - 10:30
Weekend06:30 - 11:00

Gasten beoordelingen voor Leonardo Royal Hotel Düsseldorf Königsallee

88
Uitstekend
Gecontroleerde beoordelingen door 

Recensiehoogtepunten

Solo 10%
Service
Eersteklas service.
Eersteklas service.
Locatie
Locatie is uitstekend.
Locatie is uitstekend.
Ontbijt
Ontbijt is goed.
Ontbijt is goed.
Margretha B. D. G.
Een heerlijk hotel"
Margretha B. D. G.
Echt een heerlijk hotel, goede locatie, mooie nette kamers, lekker en goed ontbijt en zeer vriendelijk personeel!! Wij gaan graag naar Leonardo hotels.
90
10/13/2025
Marga
prima hotel,zeer gunstig gelegen, ."
Marga
een heel goed hotel , gezellige sfeer, enigste minpunt was , dat er maar een lift was , dus langer wachten om er gebruik van te maken . Alleen het vervelende was dat de garagedeur p1 niet omhoog ging en dat we de hele tijd op de helling stonden voordat er een medewerker kwam ( DAT WAS ENG )en het jaar daarvoor hetzelfde probleem ,welk jaar komt er een oplossing voor deze nare ervaring . In ieder geval hopelijk komen wij volgend weer , hoop dat het dan is opgelost.
90
10/16/2023
Sharita
Fijn schoon hotel met heerlijke bedden"
Sharita
Hotel was prima, weinig op aan te merken. De parkeergarage echter een verschrikking, was erg bang schade op te lopen aan mijn auto. ontzettend smalle parkeervakken en entree/ uitgang.
80
09/25/2023
Lees alle beoordelingen
Vanaf 89
per nacht